?

Log in

No account? Create an account

Share Flag Next Entry
Звіт про транс-карпатський велопохід "Гірські водоспади"
Я
horun
5 липня завершився транс-карпатський велопохід «Гірські водоспади», метою якого було пересікти Карпатські гори із заходу на схід (з Ужгорода на Чернівці), відвідвши максимум гірських водоспадів на маршруті.

Велопохід Карпати

За 15 днів проїхали-пройшли-проповзли-перетнули-перебрели купу перевалів, хребтів і вершин, доріг і бездоріжжя, стежок і річок...відвідали 20 водоспадів і накрутили 830 км.

Маршрут походу виглядає так: м. Ужгород (замок і т.д.) – Невицький замок – Лумшорський водоспад – хребет Полонина Руна (залишки військових об’єктиів на вершині) – водоспад Войводин – Лавківський кар’єр (водоспад пересох) – м. Мукачево (замок і т.д.) – водоспад Скакало - смт Воловець – водоспад Шипіт – Боржавський хребет – смт Міжгір’я – Кам’янецький водоспад – озеро Синевір – смт Колочава – Тереблянське водосховище – перевал Прислоп – с. Усть-Чорна – невідомий водоспадик – перевал Легіонів – с. Бистриця – водоспад Малий Бухтівецький – водоспад Бухтівецький і невідомий водоспад – водоспад Манявський – Манявсьий Скит – р. Зелениця – Черницький водоспад – Кудринецький водоспад – перевал Переслоп – водоспад Дівочі сльози (на Жонці) – м. Яремче (водоспад) – м. Ворохта – т/б «Заросляк» - Говерлянські водоспади – Чорногірський хребет – оз. Несамовите – оз. Бребенескул (найвисокогірніше озеро України) – г. Вухатий Камінь – водоспад під Смотричем – р. Черемош – смт Верховина – с. Бережниця – с. Шипіт – водоспад Шипіт (Гук) і невідомий водоспад – Шешорські водоспади – водоспади в Косові – м. Вижниця – м. Чернівці.

З погодою повезло…, 6 днів майже безупинно падав дощ. Він був або дуже проливний, або просто проливний. Чорногірський хребет нас зустрів снігом, туманом і сильним вітром. Зате водоспади були повноводними і вражали своєю гірською потугою.

ДАЛІ БУДЕ… (типу технічний звіт із враженнями)


Вражень, фотографій і відео з походу дуже багато. Детальніше все розкажу (опишу) пізніше. Відео в обробці, а фото ось тут: picasaweb.google.com/volodymyr.horon/2011_06
  • 1
а треки маєте?
хочу в серпні проїхати з ужгорода до косова, щоправда через рахів. тому перша частина вашого маршруту досить схожа

треки не писав. ставив тільки точки. батерейок на 15 днів треку не напасешся.
маршрут в плані орієнтування дуже простий.

жаль. бо я закарпаття майже не знаю(крім рахівщини та воловця з пилидобовцями), а хочеться ж проїхати, а не йти, як у вас було, та щ й по грунтам і цікавого побачити. буду з ужгородцями зв'язуватись, благо час ще є

Клааас, дякую за фотки, давно я не була в Карпатах на велі))
Але я чогось думала, що правильні туристи не тягають вел на собі, що це тільки любителі таким бавляться.

тягати чи не тягати, питання ці... :-)
то більше залежить від складності маршруту і погоди, а не від правильності туристів.
окрім того ми таки певно і не правильні туристи :-)

Ну як же, у вас і досвід, і теорія, і МКК ж мабуть теж маршрут оцінює так, щоб він був саме велосипедним, а не велотягальним? :)
А взагалі класно, я в більшості місць цього маршруту була, теж переважно на велі, але частинами - по 2-3-4 дні, а тут все й одразу, здорово!

та до чого тут МКК і оцінка маршруту. Ми хотіли саме там побувати на велосипедах - от і побували :-)

Я думала, це ви якусь цифирку робите)

А вели так, от зараз кручу маршрутик один Закарпаттям, було б ідеально, якби клацнув пальцями - маєш вел, їдеш ділянку на ньому, потім клац - вела нема, йдеш спокійно пішки, потім знову назад вел повернув, і тд.

Відео про велопохід в Карпатах

Відео-звіт про велопохід в Карпатах
"Гірські водоспади"
http://www.youtube.com/watch?v=iwdqQIJScus

Повний звіт з транс-карпатського велопоходу "Гірські водоспади"
З картою, фотками, відео-роликом і корисними координатами GPS
http://www.pohid.te.ua/report/view/2

Вибачте, можна до Вас питання?
Між Свалявою і Воловцем дороги майже немає як я зрозуміла? Її там зовсім немає чи тільки якоїсь ділянки? Якщо ділянки, то яка її довжина?
Якщо порівнювати цю дорогу з ділянкою Руська Мокра - пер. Прислоп, то вона гірша або десь така ж?
Цікавлюся, бо ми збираємося в невеликий похід з маленькою дитиною, тож хочу заздалегіть знати скільки км мені доведеться перти дитину разом з велом на своїй спині))

дорога там в принципі є
просто немає кількох мостів через ріку і доводиться перебредати ріку + у нас було після і під час дощу, тому було багато болота

  • 1